Spotkanie samorządu studentów i kół naukowych ze Studentami

W zeszłym tygodniu, 7 listopada odbyło się spotkanie Samorządu i Kół naukowych Wydziału Informatyki ze studentami. Spotkanie miało na celu przedstawienie składu samorządu, opowiedzenie o planowanych przedsięwzięciach oraz poinformowaniu studentów jakie są kanały kontaktu z członkami samorządu studenckiego. Wraz ze współpracującymi kołami chcieliśmy pokazać Studentom kierunki w jakich mogą rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Na Wydziale Informatyki istnieją koła naukowe o szerokiej tematyce, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

Bardzo zachęcamy do aktywnego działania w organizacjach studenckich, które zawsze pozytywnie wpływają na rozwój naukowy oraz społeczny  🙂