r@bbIT – największe wydarzenie branży IT w Szczecinie

15 kwietnia 2015 roku na Wydziale Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie odbędzie się druga edycja konferencji r@bbIT – niezwykle ważnego dla szczecińskiego środowiska IT wydarzenia, mającego na celu promowanie i rozwój współpracy środowiska biznesu oraz szkolnictwa akademickiego w obrębie sektora IT.

W ramach konferencji r@bbIT odbędą się, m.in.:
– targi pracy IT (ponad 30 globalnych i lokalnych firm IT),
– prelekcje techniczne z hasłem przewodnim smart [ ],
– prezentacje działalności firm IT oraz poszukiwanych kompetencji wśród przyszłych pracowników,
– pokazy technologii np. symulatora broni strzeleckiej Śnieżnik,
– spotkania z doradcami zawodowymi.

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia na stronie rabbit.zut.edu.pl

Studentów kierunku Informatyka i pokrewnych zachęcamy do wykorzystania szansy na poznanie firm z branży IT i ich wymagań. To doskonała okazja do zaplanowania swojej ścieżki zawodowej.

r@bbIT-logo