Bezpłatne warsztaty programowania z IAI S.A.

Rusza IAI Webcamp#4. Bezpłatne warsztaty programowania

Webcamp, bardzo popularne warsztaty dla wszystkich, chcących rozwijać swoje umiejętności, aby w przyszłości podjąć pracę w branży IT, wracają z czwartą edycją. Właśnie rozpoczęły się zapisy na bezpłatne warsztaty programowania IAI Webcamp#4, które odbędą się w Technoparku Pomerania w dniach 19-23 lutego 2018 roku. Webcamp#4 jak zawsze przeznaczony jest dla osób znających podstawy kodowania stron internetowych, chcących się rozwijać i zdobyć olbrzymią dawkę praktycznej, skondensowanej wiedzy z tej dziedziny.

Nowością jest wydłużenie Webcampu o jeden dzień. Ten dodatkowy dzień, pozwoli uczestnikom wskoczyć na jeszcze wyższy poziom programowania. Wszyscy biorący udział w szkoleniu bedą zdobywać wiedzę potrzebną do projektowania nowoczesnych stron, sklepów i aplikacji internetowych.

Warsztaty będą prowadzone przez specjalistów z firmy IAI S.A. – lidera w branży e-commerce w Polsce i Europie. Dla najlepszych uczestników warsztatów czekają płatne, trzymiesięczne staże z możliwością podjęcia pracy. Głównym celem warsztatów jest podniesienie umiejętności programistów i zwiększenie ich liczby na rynku pracy.

To już czwarta edycja bezpłatnych warsztatów programowania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z sukcesów jakie odniosły poprzednie edycje. Dlatego zrobimy wszystko aby IAI Webcamp#4 był jeszcze lepszy.  W dalszym ciągu naszym celem jest to, aby Szczecin był miastem technologii webowych, stąd w IAI stawiamy na długofalową edukację” –  mówi Paweł Fornalski, założyciel i prezes IAI S.A.

Udział w warsztatach jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich, którzy posiadają podstawową wiedzę z zakresu programowania i chcą w tym kierunku się rozwijać. Jeśli jesteś studentem, absolwentem szkoły średniej, programujesz zawodowo lub interesujesz się nowymi technologiami i masz ukończone 18 lat, zapisz się na IAI Webcamp#4. Do udziału w poprzedniej edycji warsztatów, zgłosiło się prawie 500 osób ze Szczecina i okolic, Poznania, Zielonej Góry i Gorzowa, z czego 30 osób wzięło udział w warsztatach, po których 5 najlepszych osób, zostało przyjętych do IAI S.A. na płatny, trzymiesięczny staż z możliwością podjęcia pracy.

“Jako Technopark z entuzjazmem gościmy u nas kolejne inicjatywy wspierające rozwój umiejętności technologicznych. Webcampy IAI cieszą się ogromną popularnością, do udziału w kolejnych edycjach zgłasza się bardzo dużo osób zainteresowanych podnoszeniem kwalifikacji, także studentów. Dla początkujących programistów to świetna okazja do poszerzania wiedzy i rozpoczęcia kariery zawodowej w e-commerce, dlatego serdecznie zapraszam do udziału w tegorocznej edycji” – mówi Katarzyna Witkowska z Technoparku Pomerania.

Zapisy na IAI Webcamp#4 trwają do 9 lutego 2018 roku. Aby zgłosić swój udział, należy wejść na stronę www.webcamp.iai-shop.com i rozwiązać quiz. Liczba miejsc jest ograniczona. Partnerami wydarzenia są Technopark Pomerania i Akademicki Szczecin.

Organizatorem IAI Webcamp#4 jest IAI S.A. z siedzibą w Szczecinie. Producent oprogramowania dedykowanego dla sklepów internetowych IAI-Shop.com. Jako platforma do sprzedaży internetowej w ostatnim czasie spółka otrzymała wiele nagród i wyróżnień. Kilkoma z nich jest Ekomers 2016 dla najlepszego oprogramowania do sprzedaży internetowej w Polsce według polskich internautów oraz status Partnera Google Premium jako jedynego systemu sklepów internetowych, któremu przyznano to wyróżnienie. Drugiem produktem spółki jest profesjonalny system rezerwacji noclegów i usług – IdoSell Booking. IAI S.A. to prężnie działająca firma, o czym świadczy fakt wzrostu notowań giełdowych o 168,66% w ciągu ostatniego roku.

Ważne linki: www.webcamp.iai-shop.com , www.iai-shop.com

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/2006634792940772/