Akcja akademik 2014 – terminy i wnioski

Harmonogram przyjmowania wniosków do Wydziałowej Komisji Mieszkaniowej na WI wygląda następująco:

• 09.04 (środa)  – 9 – 14
  • 11.04 (piątek) – 10 – 14
  • 13.04 (niedziela) – 9:30 – 12:15
  • 14.04 (poniedziałek) – 10 – 14
  • 15.04 (wtorek) – 10 – 14

Oczywiście, my również jesteśmy studentami, dlatego wnioski przynoście około przerw w podanych terminach 😉

Tak jak w zeszłym roku, wysokość średniego dochodu netto na 1 osobę w rodzinie może być potwierdzona przez dziekanat, dlatego zamieszczamy dla Was również zmodyfikowane szablony wniosków: Wniosek WKM 2014 – wersja pdf oraz Wniosek WKM 2014 – wersja doc, które poszerzyliśmy o miejsce na potwierdzenie z dziekanatu (pani mgr inż. Anna Guzieniuk). Tego miejsca (Potwierdzam średni dochód… ) NIE WYPEŁNIACIE, przynosicie wniosek do nas, a jak zbierze się tego większa liczba, to zostaną one zaniesione do potwierdzania.

Pamiętajcie o tym, że jeśli pobieracie stypendium socjalne to do wniosku musicie załączyć kserokopię decyzji o jego przyznaniu.